MERLOT SİYAH ÜZÜM SİRKESİ 500ml

Ürün Kodu : 192
250,00 TL
Zennup 1844
MERLOT SİYAH ÜZÜM SİRKESİ 500ml
250,00 TL
 • Ürün Açıklaması

  ZENNUP1844 Anadolu'nun gizemli lezzeti: MERLOT SİYAH ÜZÜM SİRKESİ

  Dünyaca ünlü Bordeaux şaraplarının üretiminde kullanılan, MALATYA'nın ARAPGİR ilçesinin bereketli topraklarında yetişen aroması yüksek Merlot cinsi siyah üzümlerden, ailemize özgü geleneksel tarifle ve doğal fermentasyon yöntemiyle SINIRLI SAYIDA üretilmiştir. Asırlar öncesinden bize miras kalan tarifle hazırladığımız tamamen doğal bu ürünümüzün içeriğinde katkı, koruyucu ve renklendirici bulunmamaktadır. 6 aylık fermentasyon sürecinden sonra süzülerek şişelenmiş, tüketiminize sunulmuştur.

  Sağlığa pek çok faydasıyla ön plana çıkan Merlot Siyah Üzüm Sirkesi'nin Doğal asit içeriği, sindirimi kolaylaştırırken, antioksidanlarıyla vücudu serbest radikallere karşı korur ve bağışıklık sistemini destekler. Sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olurken, metabolizmayı hızlandırarak enerji verir. Ayrıca, probiyotik içeriği ve üzüme özel bir polifenol olan resveratrol içeriği sayesinde bağışıklığı güçlendirir ve yeni hücre oluşum hızını arttırır. Tıp dünyasında resveratrol maddeye gençlik iksiri adı takılmıştır, bu yüzden gençlik iksiri olarak da bilinir.

  Sirkenizi salata, çorba ve soslarınızda kullanabileceğiniz gibi isterseniz bir su bardağı suya 1 tatlı kaşığı ekleyerek de tüketebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.